UMACNIAMY KOBIETY - zainspiruj się kobieto

Jagoda Kupiec
Założyciel Fundacji
JAgoda Kupiec
Jest osobą łącząca kropki na pograniczu biznesu, sztuki i życia społecznego. Zdobywała wykształcenie na zagranicznych uczelniach.  Absolwentka Uniwersytetu w Derby, wydział Biznesu, brała udział w wymianie studenckiej i studiowała na Uniwersytecie w Salamance, Wydział Biznes i Prawo.  Dodatkowo uczestniczka wielu szkoleń prowadzonych z zakresu rozwoju biznesu organizowanych przez renomowanych wykładowców z kraju i zagranicy.
Poza przygotowaniem merytorycznym posiada bardzo bogate doświadczenie w realizowaniu projektów biznesowych. Przez ostatnie lata zajmuje się doradztwem biznesowym i rozwojem marki GOLDIER, zrealizowała wiele projektów z zakresu rozwoju mark i inwestycji  o zasięgu międzynarodowym. Realizując projekty łączy trzy składniki: wyobraźnia, doświadczenie i wiedza. W ciągu ostatnich czterech lat udzieliła wsparcia biznesowego wielu podmiotom gospodarczym w kraju i zagranicą.

Pracowała w różnych branżach: organizacja eventów w Wielkiej Brytanii, marketing i reklama dla gazety Arab Times i Al Seyassah w Kuwejcie, handel zagraniczny w firmie Tresor w Kuwejcie, współpraca z arabskimi projektantami mody przy pokazach mody. Koordynowała projekty zagraniczne z obszaru nowych technologii, fashion oraz handlu tradycyjnymi dobrami, prowadziła negocjacje z biznesmenami różnych kultur.  Jest osobą bardzo konsekwentną, otwartą,  zafascynowaną ludzkimi możliwościami. Jej wartościami są: etyczność, profesjonalizm i skuteczność.  Do życia podchodzi z pasją i ciekawością dnia kolejnego.  Tworzy bardzo przyjazny klimat w którym uzyskuje znakomity odbiór wśród swoich słuchaczy. Celem jej przekazu jest nabranie pewności siebie odbiorców w swoich działaniach, efektywniejsza  realizacja  pracy, a tym samym łatwiejsze rozwiązywanie trudnych sytuacji. Pasjonatka sztuki, dobrej muzyki. Prywatnie samotnie wychowująca mama dwójki ekspresyjnych dzieci, kobieta pełna życia, która skutecznie potrafi zbalansować życie prywatne z zawodowym, nie zatracając przy tym własnego „ja”.

Fundacja Zibera

22-400 Zamość, ul. Pereca 10
email: fundacjazibera@gmail.com
www: https://fundacjazibera.pl