UMACNIAMY KOBIETY - zainspiruj się kobieto

Zebry Pomagają Ukrainie

Cześć! Привіт!

Witamy w Polsce, w kraju gdzie dbamy o naszych gości, w kraju, gdzie można poczuć się jak w domu z dala od domu. Jesteśmy świadome, że za Wami trud doświadczeń, wyzwań, smutków i strachu o życie swoje i najbliżyszych. Cieszymy się, że jesteście. Bezpieczne. To jest najważniejsze.

Wasi ojcowie, wujkowie, bracia, synowie i przyjaciele zostali w Ukrainie to jest dla Was bardzo trudny czas – ból, tęsknota. I tak każdego dnia. Ale też nadzieja, wbrew wszystkiemu wszystkim.

Nie rozumiemy tego, co się dzieje w XXI wieku.. ale wiemy jedno –
podstawą do odbudowy jest wiara, wiara w potencjał każdej kobiety,
otoczenie jej wsparciem oraz zaspokojonie tych podstawowych potrzeb. Wiemy jednak, co czujemy i co możemy zrobić. Chcemy spróbować stworzyć dla Was otoczenie jak w domu. Miejsce, w którym przeczekacie ten okropny czas i w którym zostaniecie. Tak długo, jak będziecie tego chciały.

Wiemy, że musicie sobie to jeszcze wszystko poukładać. Mieszkanie, pracę,
opiekę nad dziećmi... Ale nie martwcie się. Wskażemy
Wam drogę.

Nie jesteście same. I nigdy same nie będziecie.

Chcesz pomóc?
Dzięki Waszym darowiznom możemy szybko reagować na bieżące potrzeby uchodźców z Ukrainy, które kształtują się każdego dnia i narastają.

Jeśli chcesz wspomóc działania pomoce w Zamościu wpłać dowolną kwotę na konto Fundacji Zibera:
MBANK 49 1140 2004 0000 3502 7846 0337
Tytułem: "darowizna na rzecz uchodźców z Ukrainy"

Fundacja Zibera

22-400 Zamość, ul. Pereca 10
email: fundacjazibera@gmail.com
www: https://fundacjazibera.pl

Numer konta fundacji
:

Kod SWIFT/BIC mBank: BREXPLPWMBK
IBAN mBank: PL49 1140 2004 0000 3502 7846 0337

Tytuł przelewu darowizny: “darowizna na cele statutowe”